Po dviejų savaičių pertraukos į „Betsafe-LKL“ arenas grįžus pirmenybių kovoms, LKL.lt pristato jums gražiausių savaitės epizodų penketuką.

Rinkinį atidaro vienintelio Utenos „Juventus“ legionieriaus Bryanto Crawfordo dėjimas į Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšį.

Ketvirtoji pozicija atiteko dažnam rinkinio svečiui iš Prienų „CBet“ – Tomui Digbeu. Prancūzas nuskubėjo į greitą ataką, o prieš dėdamas į krepšį kamuoliu užsimojo taip plačiai, kad galėjo pasikasyti savo nugarą.

Trečioje vietoje – Kauno „Žalgirio“ bokštų tandemas. Puikų Pauliaus Jankūno perdavimą Joffrey Lauvergne‘as pavertė dėjimu per sutrukdyti bandžiusį Simą Galdiką.

Unikalus atvejis – du gražiausi savaitės epizodai sekė vienas po kito. Jie buvo sukurti dramatiškame Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ mače. Iš pradžių neįtikėtinai sudėtingu dvitaškiu nuo lentos rezultatą išlygino Tomas Lekūnas.

Visgi jo pastangas nubraukė kitoje aikštės pusėje tritaškį smeigęs Kyle‘as Vinalesas. Pastarojo metimas tinklelį skrodė taip pat pirmiau palietęs lentą.