„Vytautas" po atkaklios kovos svečiuose palaužė „Lietkabelį"

Author: LKL.LT
2017-02-11
Solidžią persvarą antroje rungtynių pusėje iššvaistęs „Vytautas“ palaužė „Lietkabelį“ „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate savo 12-ąją pergalę iškovojo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa. „Vytautas" svečiuose 69:63 (23:16, 19:13, 10:19, 17:15) įveikė antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantį Panevėžio„Lietkabelį“, patyrusį šeštąją nesėkmę.

Rungtynių startas. „Vytauto“ veteranas Tomas Delininkaitis greitai atidarė taškų kraitį, realizavo tritaškį, taip pat sužaidė sėkmingą epizodą, po kurio sekė jo paties taškai(9:12)

Traumos. Rungtynėse netrūko kieto kontakto. Nuo to labiausiai nukentėjo „Vytauto“ auklėtiniai - Paulius Ivanauskas, pirminiais duomenimis, patyrė akies sužeidimą, o Tomas Delininkaitis praleido netyčinį smūgį iš Darjušo Lavrinovičiaus. Ketvirtajame ketvirtyje Tadas Klimavičius paliko rungtynes susiėmęs už kelio.

„Karštas". Saulius Kulvietis sėkmingai realizavo du tritaškius, o taip pat drąsiai jautėsi mesdamas iš perimetro, pataikydamas du dvitaškius iš trijų bandymų, po to rungtynių eigoje realizuodamas metimus iš distancijos savo sąskaitoje surinko iš viso 20 taškų.

Pasirodymas. Puikiai Sauliui Kulviečiui talkino ir Vytenis Lipkevičius. Puolėjas pelnė 18 taškų, pataikė visus 8 baudų metimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Varikliukas. Ketvirtajame kėlinyje Panevėžio ekipą ėmė tempti Gintaras Leonavičius. Gynėjas iš viso surinko 19 tašku, pataikė visus 5 mestus dvitaškius, tačiau jo pastangų neužteko.

Nepasinaudojo. Artūras Valeika turėjo 4 pražangas ketvirtame kėlinyje, tačiau Panevėžio ekipai nepavyko to išnaudoti. Aukštaūgis liko aikštelėje ir pats aktyviai žaidė puolime.

„Lietkabelis": G. Leonavičius 19, K. Lavrinovič 11, B. Madgen 10.

„Vytautas": S. Kulvietis 20, V. Lipkevičius 18, A. Valeika 16.