LKL akademijos konferencijoje dalyvausiantis T. Bulotas: „Reikia griežtinti profesionalių klubų veiklą"

LKL akademijos konferencijoje dalyvausiantis T. Bulotas: „Reikia griežtinti profesionalių klubų veiklą"

Author: LKL.LT
2017-02-16

Penktadienį, vasario 17 dieną, 14 val., Kauno „Europa Royale Hotel” viešbutyje vyks „LKL akademijos" konferencija, kurioje dalyvaus trys puikiai krepšinio pasaulyje pažįstami žmonės – Kauno „Žalgirio” vadovas Paulius Motiejūnas, krepšinio agentas Tadas Bulotas ir specialiai į Lietuvą dėl konferencijos atvykstantis Eurolygos atstovas atsakingas už verslo vystymą Milošas Nenadovičius.

LKL akademijos organizuojamos konferencijos tikslas – gerinti Lietuvos krepšinio kokybę, pritraukti daugiau kompetentingų ir ambicingų žmonių į darbą šioje sferoje bei supažindinti su esama situacija.

Į konferenciją, kuri vyks anglų kalba, gali atvykti visi norintys, užpildę registracijos formą. Kviečiame registruotis! Vienas iš konferencijos dalyvių krepšinio agentas T. Bulotas sutiko su LKL.lt pasidalinti mintimis apie tokių konferencijų svarbą ir jo paties darbą.

Dalyvausite LKL akademijos konferencijoje, kurios tikslas – ne tik pakviesti žmones pasiklausyti, bet ir pritraukti daugiau kompetentingų specialistų į krepšinio pasaulį. Kodėl tokios konferencijos yra svarbios?

– Krepšinio sferoje mums tikrai trūksta įvairių kvalifikuotų specialistų. Tiesa, pastaruoju metu situacija po truputį gerėja. Manau, kad tokios konferencijos kaip ši, prisideda prie situacijos gerinimo.

– Pats pasakosite apie krepšinio agento darbą. Kokias subtilybes atskleisite?

– Savo pranešime stengsiuosi kalbėti apie komponentus, kurie, mano manymu, reikalingi norinti būti sėkmingu sportininku. Žinoma, į sėkmingo sportininko formulę įeina ir krepšinio agento darbas. Aptarsiu ir savo darbo specifiką.

– Universitete krepšinio agento specialybės įgyti negalima. Kaip išmokti tokio amato?

– Krepšinio agento darbas reikalauja įvairių žinių – nuo marketingo iki finansų, nuo teisinių aspektų iki vadybinių. Todėl tam tikrus dalykus galima išmokti ir universitete. Vėliau viskas priklauso nuo paties žmogaus noro ir sėkmės. Man šis darbas yra svajonių darbas. Juk universitete nemoko, kaip būti, pavyzdžiui, geru banko vadybininku ar kažkokios specifinės prekės pardavėju.

– Laikome Lietuvą krepšinio šalimi, tačiau yra nemažai aspektų, kuriuose turėtume tobulėti. Kokiais būdais galima pakelti visą krepšinio mechanizmą Lietuvoje į aukštesnį lygį?

– Tam reikalinga gilesnė analizė. Mano manymu, tikrai turime, kur tobulėti. Reikėtų pradėti nuo darbo su jaunais žaidėjais ir jų tobulinimo pagal kiek įmanoma individualesnes programas. Reikėtų griežtinti profesionalių klubų veiklą –  nustatyti minimalias algas, minimalius biudžetus jaunimo programoms ir daugybę kitų dalykų.

– Konferencijoje su jumis dalyvaus patyrę krepšinio vilkai – Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas ir specialiai dėl renginio į Lietuvą atskrendantis Eurolygos atstovas Milošas Nenadovičius. Iš ko jūs pats semiatės patirties ir įkvėpimo?

– Įkvėpimo semiuosi iš gerų savo žaidėjų rezultatų. Patirtis ateina ir iš mano paties, ir mano tėčio praeityje padarytų klaidų. Tai yra nesibaigiantis mokymosi procesas, kuriuo aš mėgaujuosi.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner