„Sintek–Dzūkija“ susitvarkė su „Nevėžiu“ ir žengė į KMT ketvirtfinalį

2019-11-12

Namo sugrįžusi Alytaus „Sintek–Dzūkija“ nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai antradienį namuose rezultatu 82:73 (23:9, 24:15, 21:19, 14:30) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir žengė į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį.

„Sintek–Dzūkija“ KMT ketvirtfinalyje žais prieš vieną iš keturių geriausių praėjusio sezono „Betsafe–LKL“ komandų – Kauno „Žalgirį“, Vilniaus „Rytą“, Klaipėdos „Neptūną“ arba Panevėžio „Lietkabelį“.

21 taško pranašumą Kėdainiuose iššvaisčiusi „Sintek–Dzūkija“ nuo pirmų minučių kibo į atlapus „Nevėžiui“ ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą.

Kėdainiškiai prastai organizavo savo puolimą, o Alytaus klubas tolo iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, kai įgijo 25 taškų persvarą (68:43).

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ dar bandė gelbėtis, bet skirtumas buvo per didelis. Vien per paskutinį ketvirtį 19 taškų įmetė Kėdainių klubo rusas Zacharas Vediščevas.

„Nevėžiui“ šiose rungtynėse jau galėjo padėti Laurynas Beliauskas. Gynėjas per 4 minutes prametė du tritaškius, prarado kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Daktarai sakė, jog Laurynas gali pabandyti žaisti nuo pat pradžių, kol dar koja „neatšalo“. Vėliau pradėjo skaudėti“, – trumpą auklėtinio pasirodymą apibūdino „Nevėžio“ vairininkas Marius Kiltinavičius.

Kėdainiškiams šiose rungtynėse nepadėjo Austinas Chatmanas, o „Sintek–Dzūkija“ pirmajame kėlinyje prarado Paulių Danisevičių, kuris susižeidė čiurną.

Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio burtai bus traukiami šeštadienį. Jau žinomos 7 iš 8 ketvirtfinalio dalyvių. Dėl paskutinio bilieto trečiadienį kausis Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ klubai. Namų aikštelėje šiauliečiai iškovojo pergalę 5 taškų persvara.

„Sintek–Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 17 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Adrianas Bowie 13, Egidijus Dimša 11, Chauncey Collins 10, Artūras Jomantas 8.

„Nevėžis“: Zacharas Vediščevas 21, Panagiotis Kalaitzakis 10, Julius Kazakauskas 10.