„Pieno žvaigždės“ namuose įveikė lengvai nepasidavusius „Šiaulius“

Author: M. Kerikas
2017-03-11

„Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate savo 11-ąją pergalę iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Jie namuose 85:74 (22:19, 28:15, 15:26, 20:14) įveikė „Šiaulių“ komandą.

Rungtynių pradžia: Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ ekipa, kuri sužaidus 2 minutes pirmavo (5:3). Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau įpūsėjus ketvirčiui priekyje nežymiai buvo pasvaliečiai (13:11). Po pirmų 10 žaidimo minučių pranašumas priklausė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams – 22:19.

Dviženklis: Pusę antrojo kėlinio šiauliečiai sugebėjo toli nepaleisti aikštelės šeimininkų, tačiau dar po minutės komandas pirmą kartą šiose rungtynėse skyrė 10 taškų (36:26), o netrukus pasvaliečiai dar labiau pasididino savo persvarą (41:26). Po dviejų kėlinių „Pieno žvaigždės“ pirmavo – 50:34.

Tritaškiai: Per pirmas 20 žaidimo minučių „Pieno žvaigždės“ iš tritaškio zonos atakavo 50 % tikslumu (6/12 trit.). „Šiauliai“ tolimus metimus metė 33 % tikslumu (4/12 trit.).

Nepasidavė: Trečiojo ketvirčio pradžioje pasvaliečiai turėjo 18 taškų pranašumą (52:34), bet žaidimą pagerinę „Šiauliai“ likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes iki kėlinio pabaigos surengė spurtą bei sugebėjo priartėti (52:59), o likus minutei ekipas skyrė tik 4 taškai (62:58). Po 30 žaidimo minučių Pasvalio komanda turėjo persvarą – 65:60.

Atomazga: Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko pasvaliečiai ir toliau išlaikė nežymų pranašumą (72:65). Per likusias minutes šiauliečiai arčiau nei per 6 taškų pranašumą priartėję nebuvo ir aidinti sirena skelbė nelengvą „Pieno žvaigždžių“ pergalę – 85:74.

Lentelė: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ su 11 pergalių ir 15 nesėkmių išlieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu šiauliečiai savo sąskaitoje turi 3 pergales bei 23 pralaimėjimus ir yra absoliutūs lygos autsaideriai.

Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 19 tšk, Osvaldas Olisevičius 18 tšk, Derrickas Low 12 tšk, Andrejus Agafonovas 11 tšk, Justas Tamulis 8 tšk.

„Šiauliai“: Vladyslavas Koreniukas ir Martynas Echodas po 15 tšk, Paulas Hillas ir Tomas Lekūnas po 13 tšk, Žydrūnas Kelys 7 tšk.