„Betsafe–LKL“ 2019–2020 metų sezone pristato dar vieną ypatingą naujovę – 360º vaizdo rubriką. 

Pasaulyje vis labiau populiarėjanti galimybė vaizdus fiksuoti specialia kamera sirgalius nukels į Lietuvos krepšinio užkulisius.

Panoraminius vaizdo įrašus galima stebėti kompiuterio ar mobiliojo telefono ekrane, o galimybė interaktyviai sukioti kadrą patirtį darys tik dar unikalesne.

Jau pirmajame 360º rubrikos epizode žiūrovams suteikia galimybė iš arti pažvelgti, kas vyko Kauno „Žalgirio“ media dienoje.

Apie ką su grimuotoja plepėjo Nigelis Hayesas, kokia buvo Šarūno Jasikevičiaus ir Dariaus Maskoliūno akistata prieš kameras bei kodėl rėkė Paulius Jankūnas?

Visa tai – pirmajame rubrikos klipe:

„Mintis kurti tokius įrašus gimė apsilankius ten, kur svajojau būti nuo vaikystės – krepšinio pasaulio užkulisiuose, – LKL.lt sakė siužetų autorius Marius Antanaitis, – Kadangi galimybę patekti į užkulisius turi ne visi, su LKL komanda nusprendėme perteikti įspūdžius sirgaliams bei su 360º kameromis juos nukelti tiesiai į veiksmo vietą.“

Gimtojo Kauno arena – tik pirmoji, su kurios koridoriais žiūrovus pažindins M. Antanaičio siužetai.

Sezono metu rubrikos įrašų autorius kartu su „Betsafe–LKL“ sirgaliams pristatys ir daugiau išskirtinių galimybių išvysti, kuo gyvena lygos komandos.