Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus kasmet burdamas sudėtį atsižvelgia į jam patį svarbiausią kriterijų – krepšininkų charakterį. Būtent sukurta gera atmosfera ekipoje leido „Vytautui“ ne tik dukart laimėti LKF taurę, bet ir dusyk laimėti LKL bronzos medalius.

„Man labai labai svarbu yra padaryti komandą, kuri būtų ant tiek draugiška, kad nebūtų išsišokėlių, kad aikštelėje visi būtų nesavanaudiški. Aišku gali būti vienas, daugiausia du žmonės su kitokiais charakteriais, bet jie vis tiek pasiduoda daugumai“, - svarbiausią kriterijų apbūdina treneris.

Specialistas aštuonerius metus iš eilės dirba LKL ir jau buvo pagalvojęs apie poilsį, bet meilė krepšiniui nugalėjo. „Šiais metais šnekėdamas su kažkuo pasakiau, kad norėčiau nors metus pailsėti, nes turbūt esu vienintelis treneris, iš visų trenerių, kurie dabar dirba, kuris visus tuos aštuonis metus dirbo LKL“, - teigia V. Šeškus.

LKL kovas stebintys aistruoliai nesunkiai galėtų pasakyti, kokį žaidimą eilę metų propagavo Šeškaus treniruojama komanda – tai tritaškiais paremtas žaidimas. Pats treneris sako, kad jo visas kelias yra savo krepšinio sistemos ieškojimas. „Trenerių filosofija, kad vieni labiau stato į rėmus, o aš daugiau leidžiu improvizuoti, bet kartais tai pakiša koją. Aš atsimenu, kaip prieš kokius šešerius metus visi sakė, kad Prienai yra tritaškininkų komanda, o pasižiūrėkite dabar. Jau niekam nenuostabu, kad po trisdešimt tritaškių meta komandos, nes tai yra svarbus krepšinio elementas“, - savo žaidimo braižą aiškina V. Šeškus.

Interviu strategas taip pat papasakojo apie galimybes išvykti į užsienį, „užklasinę veiklą“ ir sėkmės paslaptį.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=J1PY7iPscWk&feature=youtu.be[/embed]