LKL ketvirtus metus organizuoja sporto ir vadybos konferenciją

LKL ketvirtus metus organizuoja sporto ir vadybos konferenciją

Author: LKL.lt
2019-04-12

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) suteikia galimybę išsamiau susipažinti su sporto virtuve ir įgyti daugiau žinių.

LKL ketvirtą kartą organizuoja sporto ir vadybos konferenciją. Šiemet ji vyks gegužės 2 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

LKL partneris „Western Union Foundation“, siekdamas šviesti visuomenę, suteiks galimybę konferencijoje apsilankyti nemokamai.

Šiemet tarp svečių – NBA klubo „Boston Celtics“ skautas ir Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Benas Matkevičius. Jis dalysis savo patirtimi, kaip įžvelgti žmonių potencialą ir galimybes, o jo tema – „Profesinė komunikacija. Kaip bendrauti komandoje neprarandant savo identiteto?“

Pranešimą konferencijoje skaitys ir Metų marketingo vadovu šiemet išrinktas „Volfas Engelman“ marketingo vadovas Mantas Matukaitis. Jis dalysis įmonės išgyvenimais apie augimą, kai tendencijos žadėjo nuosmukį.

Kauno „Žalgirio“ verslo vystymo vadovė Unė Marija Jurkštaitė pristatys pranešimą tema „Patirčių ekonomika – kintantys vartotojų poreikiai ir vertės suvokimas: „Žalgirio“ ir užsienio pavyzdžiai.“

LSU lektorius, sporto politikos ir valdymo ekspertas Edvinas Eimontas kalbės apie šiuolaikines tendencijas ir elektroninio sporto populiarėjimą.

Planuojama, kad konferencijoje pranešimus skaitys penki savo sričių profesionalai. Vieną svečią LKL ketina paskelbti vėliau.

Norintieji dalyvauti konferencijoje gali registruotis oficialioje LKL svetainėje.

Praėjusiuose „Lyderystės ir pergalių derinys“ renginiuose lankėsi tokie garbingi svečiai kaip Stambulo „Fenerbahce“ generalinis direktorius Maurizio Gherardini, Eurolygos atstovas verslo plėtros vadovas Milošas Nenadovičius, „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas ir „Betsafe“ prekės ženklo Lietuvoje vadovas Andrius Lapienis.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner