Namuose „Dzūkiją“ sutriuškinęs „Žalgiris“ žengė į pusfinalį

Author: E.Kirvelaitis
2017-05-05

Trečiąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 96:40 (26:12, 23:12, 12:4, 26:10) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ ir žengė į lygos pusfinalį, kur susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 13 dieną, 17:00 valandą, Kaune.

Sausra. Nuo pat pirmųjų minučių rimtai nusiteikęs „Žalgiris“ rungtynes pradėjo „sausu“ spurtu (10:0).

Pabėgo. Aikštės šeimininkai pratęsė sėkmingą žaidimą ir antroje pirmojo kėlinio pusėje bei po jo pirmavo jau 14-os taškų persvara – 26:12.

20. Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir antrajame kėlinyje – kauniečiai pratęsė savo dominavimą ir jau po pustrečios minutės turėjo 20-ies taškų pranašumą (34:14).

Triuškinimas. Prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ dar labiau padidino turėtą persvarą ir jau pirmavo 25-iais taškais – 49:24.

Kapituliavo. Trečiajame ketvirtyje „Dzūkija“ visiškai kapituliavo – alytiškiai pelnė vos 6 taškus ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo net 40-ies taškų deficitą – 70:30.

Formalumas. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ ir toliau nemažino apsukų – skirtumas peržengė jau 50–ies taškų ribą (84:34). Kauniečiai šventė pergalę rezultatu 96:40.

„Žalgiris“: A. Kavaliauskas (8 atk. kam.) 14 tšk., E. Ulanovas 11 tšk., A. Lima ir R. Seibutis po 10 tšk., I. Hartensteinas 9 tšk.

„Dzūkija“: A. Kaširovas 14 tšk., K. Guščikas 9 tšk., J. Kazakauskas 8 tšk., P. Morkeliūnas 4 tšk.