„Lietkabelis“ iššvaistė 18–os taškų pranašumą, tačiau nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Author: E. Kirvelaitis
2018-04-21

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa išsivežė nelengvą pergalę iš Pasvalio.

18–os taškų pranašumą iššvaistę Ramūno Butauto auklėtiniai 94:85 (20:19, 34:23, 19:19, 21:24) įveikė „Pieno žvaigždžių“ komandą.

„Lietkabelį“ į priekį vedė Lukas Aukštikalnis ir Žanis Peineris, abu pelnę po 16 taškų. Simas Jasaitis pridėjo 15, Darjušas Lavrinovičius 14, o Kšištofas Lavrinovičius ir Žygimantas Skučas atitinkamai surinko po 12 ir 10 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje geriausias sezono rungtynes sužaidė aukštaūgis Lisas Shoshi. Iš Kosovo kilęs vidurio puolėjas per 26 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (9/11 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Jam puikiai talkino rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Tomas Lekūnas, taip pat surinkęs 20 taškų. Trevono Hugheso ir Artūro Ausėjo sąskaitose atitinkamai buvo po 13 ir 12 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmojo kėlinio minimalų pranašumą turėjo „Lietkabelis“ (20:19). Antrajame ketvirtyje įsibegėję svečiai uraganišku puolimu atitrūko nuo savo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo dviženkliu skirtumu – 54:42.

Po ilgosios pertraukos panevėžiečiai apsukų nemažino ir susikrovė 18–os taškų pranašumą (70:52). Visgi atsitiesę aikštės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo sumažinti savo atsilikimą (61:73). Ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą kilę pasvaliečiai buvo prisiviję varžovus (74:75), tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidęs „Lietkabelis“ iškovojo pergalę – 94:85.

„Pieno žvaigždės“: Lisas Shoshi ir Tomas Lekūnas po 20 tšk., Trevonas Hughesas 13 tšk., Artūras Ausėjis 12 tšk.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis ir Žanis Peineris po 16 tšk., Simas Jasaitis 15 tšk., Darjušas Lavrinovičius (9 atk. kam.) 14 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 12 tšk., Žygimantas Skučas 10 tšk.