„Lietuvos rytas“ įtikinamai nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Author: E. Kirvelaitis
2017-11-04

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa nesustabdė galingai žaidusio Viačeslavo Bobrovo, tačiau šventė pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 87:73 nesunkiai palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

„Su Pasvaliu žaisti visada nėra lengva, jie yra gera komanda, – po rungtynių svarstė vilniečių strategas. – Aišku, norėčiau, kad geriau sužaistume ketvirtąjį kėlinį, bet bendrai žaidėme neblogai.“

Asmeninį naudingumo rekordą pasiekė aikštės šeimininkų aukštaūgis V. Bobrovas. Ukrainietis per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 30 naudingumo balų.

„Paskutiniu metu jis žaidžia labai gerai, – aukštaūgį gyrė pasvaliečių vyriausiasis treneris Rimantas Grigas. – Duok Dieve, kad jis taip žaistų ir toliau.“

Tuo tarpu pirmąsias rungtynes po sugrįžimo į „Pieno žvaigždžių“ komandą „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidė amerikietis Trevonas Hughesas. Gynėjas per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Be jų Pasvalio ekipoje taip pat išsiskyrė 13 taškų surinkęs Nikita Balašovas ir 10 taškų pridėjęs Artūrs Ausėjs.

„Lietuvos ryto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Jimmy Baronas, pelnęs 16 taškų. Rokas Giedraitis surinko 12 taškų, o Loukas Mavrokefalidis ir Mindaugas Lukauskis atitinkamai pelnė po 11 ir 10 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo banguotai, o tuo pasinaudoję pasvaliečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (24:21). Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per ketvirtį surinko net 30 taškų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau dviženklį pranašumą – 51:41.

Trečiajame ketvirtyje vilniečiai išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo jau 16-os taškų persvara (70:54). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ dar bandė kabintis, tačiau turėjo pripažinti svečių pranašumą – 73:87.