„Lietkabelis“ palaužė „Nevėžį“ ir „Betsafe–LKL“ čempionate žygiuoja be pralaimėjimų

Author: E. Kirvelaitis
2017-10-15

Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

„Man nepatiko, kad trečiajame kėlinyje praradome susikaupimą. – po rungtynių kalbėjo aikštės šeimininkų strategas Artūras Štalbergas. – Vis dėlto, visa kita buvo gerai ir džiaugiuosi, kad pavyko iškovoti pergalę.“

Be jo „Lietkabelio“ gretose taip pat išsiskyrė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius. Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) surinko po 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje geriausiai žaidė amerikiečiai – Jamesas Woodardas ir Malcolmas Grantas, atitinkamai pelnę 14 ir 13 taškų. Justas Tamulis ir Valerijus Likhodėjus pridėjo po 10 taškų.

K. Lavrinovičius per 7 pirmojo kėlinio minutes pelnė 13 taškų, o jo vedamas „Lietkabelis“ po ketvirčio pirmavo 7 taškų persvara (26:19). Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 11 taškų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė rekordinį pranašumą – 49:31.

„Rungtynes pralaimėjome jau pirmoje pusėje. – reziumavo svečių vairininkas Ramūnas Cvirka. – Antroje mačo dalyje grįžome, bet trūko protingų sprendimų ir geresnės kovos dėl atšokusių kamuolių.“

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą iki vienženklio (51:60). Ketvirtajame kėlinyje svečiai priartėjo iki 5 taškų (58:63), tačiau mačo pabaigoje susikaupęs „Lietkabelis“ vėl atitolo ir šventė septintąją pergalę sezone – 83:69.

„Nevėžiui“ tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per tiek pat rungtynių.