Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidusios „Pieno žvaigždės“ nugalėjo „Vytautą“

Author: Ž. Vingelis
2017-10-14

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Net 14 taškų turėtą deficitą panaikinę Rimanto Grigo auklėtiniai 80:74 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

„Stengėmės kuo geriau apsiginti, aišku buvo klaidų, bet jų neįmanoma išvengti, – po pergalės kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ strategas R. Grigas. – Vaikinai pradeda tikėti tuo, ką mes darome. Visgi, kartais kai ką darėme puse jėgos.“

Prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas buvo lygus (72:72), tačiau pasvaliečiai netrukus nutolo į priekį 4 taškais (76:72).

Po Eigirdo Žukausko taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (76:74). Visgi, Justo Sinicos tolimas metimas buvo netaiklus, o Artūras Ausėjas įtvirtino pergalę baudų metimais (80:74).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Nikita Balašovas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A. Ausėjas pridėjo 17 taškų, Ryanas Harrow įmetė 13 taškų, Aleksėjus Žukanenka – 11.

„Šiandien kontroliavome beveik visas rungtynes, – teigė „Vytauto“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus. – Viskas buvo gerai, tiesiog reikėjo laikytis žaidimo plano. Žaidėjams sakiau: „Gal patys nenorite laimėti?“. Viskas buvo mūsų rankose, paskutinėse dvejose atakose neįmetėme iš po krepšio.“

„Vytauto“ gretose Edvinas Šeškus ir Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) pelnė po 18 taškų, Tadas Klimavičius surinko 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Tomo Dimšos sąskaitoje buvo 10 taškų.

Galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ susikrovė 14 taškų pranašumą (22:8), tačiau „Pieno žvaigždės“ netrukus persvėrė rezultatą (25:24).

Prieš pat ilgosios pertraukos pradžią „Vytautas“ dar kartą padidino persvarą iki dviženklės ribos (41:31).