„Vytautas“ namuose turėjo pripažinti svečių iš Kazachstano pranašumą

Author: LKL.LT
2017-09-14

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa pasirengimo naujam sezonui etape patyrė pralaimėjimą prieš svečius iš Kazachstano.

Namuose žaidę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 68:77 nusileido Astanos „Astana“ komandai, kuri prieš keletą dienų įveikė ir Utenos „Juventus“.

Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose žaidė keturis tritaškius pataikęs Justas Sinica, kuris surinko 19 taškų, Bradas Tinsley pridėjo 13 taškų, o Martynas Linkevičius savo sąskaitoje turėjo 11 taškų.

„Astana“ ekipa į priekį vedė Ike'as Udanoh pelnęs 16 taškų, Larry Gordonas įmetė 11, o Justinas Carteris surinko 10 taškų.

Šiame mače „Vytautui“ dėl ligos nepadėjo Paulius Ivanauskas ir nesunkią traumą patyręs Tomas Dimša.

Aikštelės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios leido Kazachstano čempionams pabėgti į priekį (19:8). Skirtumas padidėjo ir antrojo kėlinio pradžioje (37:21), tačiau Martyno Linkevičiaus vedamas „Vytautas“ sumažino savąjį deficitą iki 11 taškų (28:39).

Antrojoje rungtynių dalyje ir toliau dominavo „Astana“ ekipa – po trijų kėlinių svečiai turėjo 19 taškų pranašumą (63:44), o jau paskutiniojo ketvirčio pradžioje persvara išaugo iki 23 taškų (70:47). Iki finalinės rungtynių sirenos „Vytautas“ kiek sumažino skirtumą, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo (77:68).