Pasirengimą sezonui „Juventus“ baigė nusileisdamas Latvijos čempionams

Author: LKL.LT
2017-09-16

Paskutiniosiose draugiškose rungtynėse pasirengimo cikle Utenos „Juventus“ patyrė pralaimėjimą prieš Latvijos čempionus.

Rygoje žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai 71:80 (21:16, 19:21, 21:21, 10:22) nusileido vietos VEF komandai.

„Juventus“ komandą į priekį vedė LaRonas Dendy pelnęs 13 taškų, Anthony Irelandas pridėjo 10 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus, po 9 taškus įmetė Laurynas Samėnas ir Mindaugas Kupšas.

Latvių gretose išsiskyrė Antwanas Scottas, pelnęs 20 taškų , atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Po pirmųjų dešimties minučių priekyje penkiais taškais buvo „Juventus“ krepšininkai (21:16). Antrajame ketvirtyje VEF išlygino rezultatą (27:27), tačiau iki ilgosios pertraukos taip ir neišsiveržė į priekį (40:37).

Pasibaigus trečiajam kėliniui taškas į tašką kovojusias komandas teskyrė trys taškai (61:58). Lemiamame ketvirtyje Arvydas Šikšnius ir LaRonas Dendy buvo nubausti techninėmis pražangomis, o tuo pasinaudoję latviai surengė spurtą 6:0 ir persvėrė rezultatą (70:69). Visgi, per likusį laiką uteniškiai pelnė vos porą taškų ir pergalę šventė VEF krepšininkai (80:71).

Pasirengimo sezonui cikle uteniškiai sužaidė šešis susitikimus ir iškovojo keturias pergales.