„Juventus“ namuose įveikė kovingąjį „Nevėžį“ (video)

Author: M.Kerikas
2016-11-27
„Tete-A-Tete Casino – LKL” čempionate savo 6-ąją pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 81:72 (19:14, 20:16, 20:22, 22:20) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Rungtynių startas. Susitikimo pradžia abiems komandoms buvo klampi bei prabėgus 2 minutėms švieslentėje degė lygybė (2:2). Vis tik, netrukus „Juventus“ kiek prasijudino ir pabandė atsiplėšti nuo varžovų (7:2), o įpūsėjus kėliniui toliau pirmavo (9:4). Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes aikštelės šeimininkai spurtavo 8:0 bei pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (17:6). Po pirmų 10 žaidimo minučių „Juventus“ pirmavo jau tik – 19:14.

Techninė. Antrojo kėlinio pradžioje po dar vieno Ovidijaus Galdiko bloko varžovams technine pražanga buvo nubaustas „Nevėžio“ žaidėjas P.Petrilevičius. Tuo pasinaudoję uteniškiai netrukus susikrovė rekordinę persvarą (29:16). Po dviejų ketvirčių Utenos komanda buvo priekyje – 39:30.

Blokai. Per pirmus du kėlinius „Juventus“ „bokštas“ Ovidijus Galdikas pridalino varžovams net 4 blokus, o visa „Juventus“ komanda savo sąskaitoje turėjo – 6 blokus.

Kova Trečiame kėlinyje kėdainiškiai sugebėjo priartėti prie aikštelės šeimininkų iki (54:50), o po trijų kėlinių uteniškiai pirmavo - 59:52.

Lemiamas kėlinys. Ketvirtame kėlinyje sužaidus 2 minutes rezultatas netgi buvo lygus (59:59), bet įpūsėjus ketvirčiui Utenos komanda situaciją stabilizavo savo naudai (71:64). Galiausiai "Juventus" atsilaikė bei šventė pergalę – 81:72.

Lentelė. Po šiandienos pergalės „Juventus“ lentelėje dalinasi 5-6 pozicijas kartu su tokiu pačiu rezultatu esančiais „Vytauto“ krepšininkais. Tuo tarpu Kėdainų „Nevėžis“ tenkinasi 8-9 vietomis kartu su Alytaus „Dzūkijos“ komanda.

Tvarkaraštis. Kitas rungtynes „Juventus“ žais gruodžio 4 dieną (sekmadienį) namuose su vicečempionu „Neptūnu“. Kėdainių ekipos kitas iššūkis laukia gruodžio 3 dieną (šeštadienį) išvykoje su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais.

Juventus“: O.Galdikas 20 tšk, Vytautas Šulskis 18 tšk, Gytis Sirutavičius 13 tšk, Jamaras Diggsas 12 tšk, Valdas Vasylius 11 tšk.

Nevėžis“: Karolis Petrukonis 17 tšk, Jermaine Love ir Paulius Petrilevičius po 11 tšk, Deividas Kumelis 10 tšk.