Praktiškai visą mačą pirmavę „Pieno žvaigždės“ sutriuškino „Nevėžį“ (video, foto)

Author: Ž. Vingelis
2016-12-03
[lkl_gallery id="94380"]

Šeštąją pergalę „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Namuose rungtyniavę Ramūno Cvirkos auklėtiniai 92:72 (28:13, 26:23, 14:20, 24:16) įveikė Kėdainių „Nevėžį“, kuriam tai buvo jau dešimtasis pralaimėjimas sezone.

Galingas startas. Namų sienų padedami „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai rungtynes pradėjo itin galingai – vos įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą (18:8), o po dešimties minučių persvara šoktelėjo iki 15 taškų (28:13).

Nutolo. Antrajame ketvirtyje pasvaliečiai ir toliau nemažino apsukų – likus žaisti tris minutes iki ilgosios pertraukos skirtumas peržengė dvidešimties taškų ribą (50:29). Prieš antrąją rungtynių pusę „Nevėžis“ turėjo 18 taškų deficitą (54:36).

Lyderis. Pirmojoje rungtynių pusėje itin išsiskyrė „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjas Derrickas Low – per 15 minučių amerikietis pelnė 22 taškus (6/6 dvitašk., 3/4 tritašk., 1/1 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir perėmė 1 kamuolį.

Atsarginiai. Per pirmąsias dvidešimt minučių Pasvalio ekipos atsarginių suolelis pelnė devyniais taškais daugiau nei „Nevėžio“ – 15 taškų prieš 6 taškus.

Pro šalį. Nors kėdainiečiai metė daugiau baudų metimų pirmojoje rungtynių dalyje (11 prieš 10), tačiau pataikė vos 4 – 36% taiklumas nuo baudų metimų linijos.

Neprisileido. Trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ sugebėjo sumažinti deficitą iki 11 taškų (56:45). Visgi, iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkai taip arčiau ir nepriartėjo (68:56).

Finišas. Šešiais taškais paeiliui ketvirtį pradėję „Pieno žvaigždės“ vėl atstatė solidų pranašumą (74:56). Per likusias minutes aikštelės šeimininkai išsaugojo susikrautą didelę persvarą ir šventė pergalę – 92:72

Rezultatyvūs perdavimai. Pagrindiniu „Pieno žvaigždžių“ raktu į pergalę buvo rezultatyvūs perdavimai – pasvaliečiai jų atliko net 10 daugiau nei „Nevėžis“ (25 prieš 15).

„Pieno žvaigždės“: D. Low 29, O. Olisevičius 21, S. Babrauskas (6 atk. kam.) 15, A. Agafonovas (7 atk. kam.) ir N. Balašovas (6 atk. kam.) po 8.

„Nevėžis“: P. Petrilevičius 17, K. Petrukonis ir J. Love’as (6 atk. kam.) po 13, I. Vaitkus (7 atk. kam.) 12, I. Smiljaničius (7 atk. kam.) 7.