Puikiai „Ryto“ gretose pritapęs D. Needhamas – savaitės MVP
LKL / BNS nuotr.

2019-04-08

Vilniaus „Ryto“ naujokui Derekui Needhamui, panašu, Lietuvos arenų lankai vis dar yra neblogai prisimenami iš laikų „Šiaulių“ komandoje.

Amerikietis solidžiai debiutavo sostinės komandos gretose ir visose ketveriose žaistose rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių.

O savaitgalio akistatoje su Alytaus „Dzūkija“ sužaidė geriausias karjeros Lietuvoje – įmetė 20 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, sukaupė 31 naudingumo balą ir tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.

D. Needhamas tokių sėkmingų rungtynių nebuvo sužaidęs per 37 rungtynes vilkėdamas „Šiaulių“ marškinėlius 2013-2014 m. sezone

„Rytas“ savaitgalio rungtynes laimėjo 92:69.

D. Needhamas nebuvo vienintelis sostinės komandos atstovas naudingiausiųjų penketuke – jam čia kompaniją palaiko Martynas Echodas.

Į penketuką taip pat pateko Martynas Gecevičius ir Arnas Labuckas (abu – „Skycop“) bei Donatas Tarolis („Lietkabelis“).

Gynėjo poziciją šalia D. Needhamo užima prieniškių snaiperis M. Gecevičius.

Šis įtemptoje akistatoje Kėdainiuose su vietos „Nevėžiu“ surinko 12 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Dar ryškiau tose rungtynėse žibėjo geriausias sezono rungtynes sužaidęs ekipos puolėjas A. Labuckas.

Per 38 minutes jis pelnė spėjo užfiksuoti geriausius asmeninius rezultatus taškų (25) ir atkovotų kamuolių (13) kategorijose. Iš viso buvo sukaupti 30 naudingumo balų.

Solidūs krepšininkų pasirodymai buvo vainikuoti pergale – „Skycop“ Kėdainiuose per pratęsimą laimėjo 96:91.

Kitas krašto puolėjas penketuke – Panevėžio „Lietkabelio“ atstovas Donatas Tarolis.

Išvykos rungtynėse su Utenos „Juventus“ jis su 20 taškų pagerino asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, taip pat pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir iš viso sukaupė 23 naudingumo balus.

Toks žaidėjo pasirodymas leido po pertraukos spurtavusiam „Lietkabeliui“ triumfuoti 96:78.

Naudingiausiųjų penketą užbaigia jau minėtas „Ryto“ aukštaūgis M. Echodas.

Mače su „Dzūkija“ šis surinko 22 taškus (asmeninis sezono rekordas), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.