Su latviais susitvarkęs „Rytas“ pateko į V. Garasto taurės finalą
bcvilnius.lt/R.Vyšniausko nuotr.

Author: bcvilnius.lt
2018-09-14

Septintus metus paeiliui rengiamame draugiškame V.Garasto taurės turnyre Vilniaus „Ryto“ ekipa startavo pergalingai. Sostinės krepšininkai Klaipėdoje 82:61 (22:19, 21:18, 26:9, 13:15) įveikė „Venstpils“ komandą iš Latvijos.

Rungtynės prasidėjo nedideliu sostinės komandos spurtu, tačiau pirmame kėlinyje vyko itin atkakli dvikova. 7 taškus per kėlinį pataikęs Dominique‘as Suttonas padėjo vilniečiams po pirmųjų 10 minučių pirmauti trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį vilniečiai ir vėl pradėjo gera atkarpa, kai dėjimu krepšį sudrebino Martynas Echodas, o tritaškį pataikė Margiris Normantas. Latviai dar buvo pasiviję vilniečius, tačiau puikiai kėlinio pabaigą sužaidęs „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliavo turėdamas 6 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai labiau susitelkė gynyboje, daugiau pasitikėjo vienas kitu puolime ir tai leido perimti mačo iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtame kėlinuke „Ventspils“ krepšininkai dar bandė vytis, tačiau daugiausiai jaunais žaidėjais remdamasis „Rytas“ sugebėjo iškovoti nesunkią pergalę.

Puikiai šiame mače pasirodė Martynas Echodas, kuris pataikė 9 iš 10 metimų, pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų pridėjo amerikietis Dominique‘as Suttonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: M.Echodas 21 (30 naud., 9/10 met., 8 atk. kam.), D.Suttonas 14 (9 atk. kam.), M.Girdžiūnas 13, D.Sirvydis ir D.J.Seeley po 7.

„Ventspils“: A.Beane‘as 21, M.Gulbis ir J.Arledge‘as po 10.