Puolime sprogęs P. Valinskas padėjo „Lietkabeliui“ iškovoti dramatišką pergalę

Author: kklietkabelis.lt
2018-09-13

Dramatišką pergalę Raimundo Sargūno taurės pusfinalyje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris 103:98 (22:23, 23:19, 24:35, 34:21) palaužė Permės „Parma“ krepšininkus.

Penktadienį finale (19.30 val.) panevėžiečiai susitiks su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Dėl trečios vietos (17.00 val.) kovos „Šiauliai“ ir „Parma“.

Per pirmus du kėlinius vyko lygi ir permaininga kova, bet Rusijos klubui pavyko atitrūkti po pertraukos, baigiantis trečiajam kėliniui, kai laimėjo atkarpą 8:0 – 79:69. Vos prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui „Parma“ jau atitrūko iki 12 taškų – 83:71.

Tuomet „Lietkabelį“ gelbėti ėmė Mindaugas Kupšas ir Paulius Valinskas, kurių dėka šeimininkai spurtavo 10:0 ir perėmė iniciatyvą – 93:87. Rusai dar bandė gelbėtis, bet paskutinėmis sekundėmis gavo nesportinę pražangą, kurią keturiais taikliais baudų metimais pavertė „Lietkabelis“ ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 31 (5/9 tritaškiai, 9 rez. perd., 31 naud. bal.), Mindaugas Kupšas 22 (22 min., 8/8 baudos metimai, 7 atk. kam., 27 naud. bal.), Saulius Kulvietis 19 (3/5 tritaškiai, 6 rez. perd.), Simas Jasaitis 11 (3/6 tritaškiai).

„Parma“: Tyleris Larsonas 22, Michaelas Humphrey 16 (7 atk. kam.), Rashardas Kelly (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Eigirdas Žukauskas po 14, Andrew Justice’as (3/š tritaškiai) ir Aleksandras Platunovas (3/6 tritaškiai) po 11.