B. Fieldso sezono rungtynės padėjo „Neptūnui“ pranokti „Pieno žvaigždes“

2018-04-07

Brandonas Fieldsas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) atsitiesė po praėjusią savaitę patirto netikėto pralaimėjimo Utenos „Juventus“ ekipai.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 90:71 (23:18, 23:18, 28:15, 16:20) pranoko ketvirtadienį BBL čempionų titulą iškovojusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-18) krepšininkus.

Iki šiol vidutiniškai po 6 taškus per rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate rinkęs B. Fieldsas šįkart per 19 minučių pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Osvaldas Olisevičius, per 32 minutes įmetęs 15 taškų.

Uostamiesčio ekipa pergalės link žygiuoti pradėjo antrajame kėlinyje, kai po spurto 14:4 jai pavyko įgyti dviženklį pranašumą 41:30.

„Manau, kad, išskyrus gal pirmas penkias minutes, mes nieko negalėjome padaryti nei puolime, nei gynyboje. Praleisti 90 taškų yra žymiai per daug. O norint laimėti išvykoje įmesti 71 tašką irgi yra mažai“, – teigė „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir nebepaliko varžovams jokių vilčių. Po trijų kėlinių Gedimino Petrausko kariauna atsiliko 51:74.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu klaipėdiečiai kontroliavo situaciją ir neleido varžovams priartėti.

„Gera pergalė. Esu labai patenkintas trimis kėliniais. Pačią pradžią pradėjome gana prastokai, tačiau šiandien turėjome labai gerą energiją iš atsarginių žaidėjų, kurie pelnė 55 taškus. To ir tikimės tiek iš užsieniečių, tiek iš jaunų žaidėjų. Pakeitėme gynybos sistemą, įgijome persvarą ir ją išlaikėme iki pabaigos“, – pergalės priežastis vardino „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis.

Pasvaliečiams pavyko šiose rungtynėse pristabdyti antrą rezultatyviausią „Neptūno“ krepšininką – Edgarą Želionį. Aukštaūgis šį sezoną renka po 12,3 taško, tačiau į „Pieno žvaigždžių“ krepšį įmetė tik 6 taškus.

Verta paminėti, kad E. Želionis per paskutines tris rungtynes rinko net po 18,6 taško.

Tiesa, pasvaliečiams patiems pritrūko puikiai į komandos žaidimą įsiliejusio Jehennso-Ley Manigat. Kanadietis prieš „Neptūną“ realizavo vos 1 tritaškį iš 5 ir pelnė tik 3 taškus. Šį sezoną gynėjas vidutiniškai renka po 10,3 taško.

Iki šiol J. Manigat rezultatyvumo antirekordas buvo 9 pelnyti taškai.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 21 (4/8 trit.), Laurynas Beliauskas 13, Jameelas McKay 11, Renaldas Seibutis 9.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Lisas Shoshi ir Viačeslavas Bobrovas po 10.