„Lietkabelis“ įrodė pranašumą prieš „Pieno žvaigždes“

Author: E. Kirvelaitis
2018-03-04

Visas rungtynes pirmavęs Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Ramūno Butauto treniruojami panevėžiečiai namų aikštelėje 95:85 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

„Belieka tik pasidžiaugti tašku, o žaidimas, deja, yra, nepabijosiu to žodžio, apgailėtinai atrodėme antroje pusėje“, – dvejopomis nuotaikomis po rungtynių buvo šeimininkų strategas.

„Lietkabelį“ į priekį vedė Žygimantas Skučas, pelnęs 20 taškų. Lukas Aukštikalnis surinko 12 taškų, Donatas Tarolis ir Žanis Peineris pridėjo po 11 taškų, o Lorenzo Williamso sąskaitoje buvo 10 taškų.

Svečių negelbėjo puikiai žaidęs Artūro Ausėjo ir Osvaldo Olisevičiaus duetas – latvis pelnė 22, o lietuvis – 19 taškų.

Jahennsas Manigatas pridėjo 13 taškų.

Pirmoje rungtynių dalyje „Pieno žvaigždės“ pataikė vos vieną tolimą metimą iš 17 bandymų.

„Neišėjome į aikštelę tokie, kokie turime būti, – po susitikimo kalbėjo pasvaliečių vairininkas Gediminas Petrauskas. – Pirmąjį kėlinį tiesiog atbuvome – nebandėme nieko daryti nei puolime, nei gynyboje.“

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį pabėgęs „Lietkabelis“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (28:15). Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau žaidė rezultatyviai, išlaikė turėtą persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 15-a taškų – 56:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino, tačiau šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą (76:62). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ bandė vytis savo varžovus, tačiau laiko tam pritrūko – 95:85.

Pasvaliečiams šiose rungtynėse padėti negalėjo net trys svarbūs žaidėjai – Steponas Babrauskas, Vyacheslavas Bobrovas ir Lisas Shoshi.