Antroje rungtynių dalyje pabėgęs „Neptūnas“ nugalėjo „Nevėžį“

Author: E. Kirvelaitis
2018-03-04

Klaipėdos „Neptūnas“ sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:64 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

„Komandai sunkus periodas. Tikrai džiaugiuosi, kad iškovojome pergalę“, – po rungtynių sakė K. Maksvytis.

Fantastiškas rungtynes šeimininkų gretose sužaidė Edgaras Želionis. Puolėjas pelnė  21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

Renaldas Seibutis pridėjo 14 taškų, o Laimono Kisieliaus ir Simo Galdiko sąskaitose atitinkamai buvo po 12 ir 11 taškų.

„Žaidėme taip, kad nei žaidėjai žinojo ką žaidžia, nei trys minutinės pertraukėles jiems padėjo“, – nusivylęs auklėtinių žaidimu buvo Ramūnas Cvirka.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Lesteris Medfordas, surinkęs 21 tašką.

Debiutines rungtynes kėdainiškių gretose sužaidė Giedrius Staniulis ir Aleksandras Zakharovas. Lietuvis pelnė 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o tuo tarpu rusas pasižymėjo 8 taškais.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiems komandoms, o po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo „Neptūnas“ (15:11). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Nevėžis“ laimėjo kėlinį 6 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 35:33.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino prarastas pozicijas (57:51). Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ vis didino persvarą, kol ši pasiekę rekordinę ribą (81:62) ir šventė pergalę – 81:64.